הקמת גינות פרטיות

הקמת גינות פרטיות חייבת להתבצע בצורה איכותית ומקצועית, על ידי איש מקצוע מנוסה בתחום זה.

גינה בבית פרטי, מהווה את המרחב הנעים ביותר לשהייה בבית. הגינה מאפשרת לכל דיירי הבית, להימצא  מחוץ לבית, במרחב טבעי ורענן ולנשום אוויר נקי וזאת מבלי לצאת מגבולות ביתם הפרטי. אולם, על מנת שגינה ביתית אכן תהווה את המרחב הנעים ביותר לשהייה עבור כלל דיירי הבית, חשוב מאוד לעצב את הגינה בצורה נכונה. גינה מהווה את השילוב שבין הטבע, היצירתיות, החוויה, התשוקה, האווירה וכמובן, היופי והאסתטיקה. אם יש לכם גינה לא מטופחת, חשוב מאוד שתדעו שקיים בה פוטנציאל אדיר שניתן לממש על מנת להפיק ממנה את המרב.

הקמת גינות פרטיות

הקמת גינות פרטיות

תכנון גינה פרטית

הקמת גינות פרטיות הוא תהליך אשר מורכב משני שלבים דומיננטיים וחשובים. השלב הראשון הוא השלב שבו עליכם לגבש בדמיון שלכם את מראה הגינה. בשלב זה, עליכם לחשוב כיצד הייתם רוצים שהגינה שלכם תראה הן מבחינת הצמחים שיהיו בה, האלמנטים הדקורטיביים השונים, הריהוט הרלוונטי ועוד. לאחר שתחשבו על כל פרט ופרט אשר רלוונטי מבחינתכם עבור הגינה שלכם, יגיע השלב השני שבו עליכם לבחור בחברה העוסקת בתחום עיצוב והקמת גינות פרטיות או באיש מקצוע פרטי המעניק שירותי אדריכלות נוף על מנת שהם יסייעו לכם להגשים את החלום שלכם אודות הגינה הפרטית שבביתכם.

שתילה בגינה

כאשר מדובר בהקמת גינה פרטית ובעיצוב הגינה שלכם, כדאי שתדעו שעל אף שההיצע בתחום שתילים שניתן לשתול בגינות פרטיות הינו רחב ומגוון, הרי שאסור להתפתות ולשתול את כל שעולה על רוחכם בגינה. בטרם תשתלו בגינה שלכם, עליכם לדעת שבארץ ישנם קרקעות מסוגים שונים ולא בכל קרקע ניתן לשתול כל סוג של צמח ולכן, בטרם תתחילו במלאכת השתילה, עליכם לדאוג שאיש מקצוע יאבחן את סוג האדמה שלכם ויעניק לכם את המידע אודות סוגי הצמחים שכדאי ונכון לכם לשתול באדמת הגינה שלכם. לאחר שתקבלו את המידע החשוב הנ”ל, תוכלו לשתול בגינה שלכם את מה שמתאים לה, כאשר חשוב מאוד שתזכרו שישנם צמחים שיכולים להשתלט על האזור שבו שותלים אותם ולכן, כדאי וחשוב לגדר אותם. יש לבחון בטרם אתם שותלים את הצמחים, איזה תחזוקה כל סוג של צמח דורש. אם אין לכם זמן רב מדי לתחזוקה של צמחים, כדאי שתבחרו בצמחים שאינם דורשים תחזוקה רבה. גינון הוא דבר חשוב מאוד כאשר מדובר בהקמת גינה פרטית ולכן, עליכם לבחור באנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים בתחום זה

ניצול משאבי טבע בגינה ביתית

מיקום הגינה שלכם מאוד חשוב לכל מה שקשור לגדל בה. אם הגינה שלכם מצויה במקום אשר מוצל רוב היום, הרי שניתן לשתול בה צמחים רגישים לשמש או צמחים שאינם דורשים תאורה בוהקת. זכרו שחשוב מאוד לבחור צמחים שמתאימים למיקום מבחינת אור וצל, על מנת שהם יגדלו בתנאים המטיבים עבורם ויעניקו לגינה שלכם מראה חי. צמחים אשר אינם צומחים בסביבה מתאימה להם ובתנאים מתאימים להם, יצמחו בצורה לא טובה ויצרו לגינה מראה מוזנח. מלבד עיצוב הגינה באמצעות צמחיה, כדאי מאוד לבחור עבור הגינה ריהוט איכותי ותואם עבורה וכן, כדאי מאוד לעטר ולקשט את הגינה באלמנטים דוממים דקורטיביים כגון: חלוקי אבנים, פסלונים שונים, מזרקות ועוד.

עיצוב גינה פרטית הוא תהליך מורכב, אשר דורש את הידע, הניסיון והיכולת המקצועית של אנשי המקצוע אשר מכירים את התחום היטב ויודעין כיצד לעסוק בו באופן אשר יסב לכל גינה פרטית את המראה האידאלי.

צרו איתנו קשר:

טלפון: 050-2007191

דוא”ל: [email protected]