הקמת גינות– מהם הצעדים הנכונים ?

הקמת גינות– מהם הצעדים הנכונים – זה מתחיל בשטח אדמה, לעיתים נקי ולעיתים עמוס בעשביה ולכלוך. זה ממשיך שלב אחר שלב, בעבודה שהיא לעיתים לא קלה, וזה נגמר בגינה לתפארת שמלווה אותך ואת דיירי הבית האחרים במשך שנים ארוכות, גינה שגדלה איתך ומתפתחת, משנה עם העונות ועם השנים והופכת לחלק מהבית. מהם הצעדים הנכונים בתהליך של הקמת גינות עמידה ומטופחת לאורך זמן? קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לצאת לדרך.

הקמת גינות– מהם הצעדים הנכונים

הקמת גינות– מהם הצעדים הנכונים

השקיעו מחשבה בתכנון:

בין אם אתם עובדים מול חברה המציעה שרותי גינון או מתכננים הקמת גינה באופן עצמאי, כדאי להשקיע מחשבה בתכנון. התכנון כולל את כל שלבי העבודה הבאים, הכרות עם תנאי השטח, חיפוש אחר מכשולים שיכולים לבוא בהמשך ופתרונות כיצד לסלק אותם. בנוסף, התכנון כולל כמובן שרטוט של הגינה, הכנה של תוכנית פעולה ובדיקה שהתכנון עונה על כל הצרכים – למשל: הקמת גינת ירקות, ערוגות פרחים, דק לישיבה וכדומה.

המשיכו לתכנון של מערכת ההשקיה:

במידה ואתם רוצים להתקין בגינה מערכת השקיה, כדאי לשלב זאת מראש בתוכנית הגינה. מערכת ההשקיה צריכה לשרת את הצמחים השונים ולדעת כמה מים להעניק לכם אחד מהם. התקנת מערכת השקיה כדאי לעשות בליווי של אנשי מקצוע.

נקו את השטח:

לאחר שסיימתם את שלב התכנון, הגיע הזמן להכין את הקרקע. חשוב לנקות וליישר את הקרקע, להוסיף אדמה במקומות שזקוקים לכך. לדאוג להפיכת האדמה, להזנה מתאימה ולרענון שלה.

הקמה ושתילה:

לאחר שהושלם התכנון, אתם מכירים את מערכת ההשקיה הדרושה לכם ואתם מוכנים להקמת הגינה, הגיע הזמן להפשיל שרוולים. תהליך הקמת גינה יכול לכלול הרבה פעילויות. ריצוף או בניית דק שיכולים לקחת כמה ימים, שתילה של צמחים, בניית מסלעה וכדומה. בהתאם לתוכנית שלכם.

אחת הדרכים לוודא שהקמת הגינה נעשית בסדר הנכון היא לפנות לחברת גינון מקצועית, אשר תבצע את התכנון, ההכנות וההקמה בדרך הכי טובה.

צרו איתנו קשר:

טלפון: 050-2007191

דוא”ל: [email protected]