בניית משטחי דק

בניית משטחי דק יכולה לכלול במגוון סוגים של עצים : אורן, איפאה, אירוקו ועוד…

צרו קשר לקבלת ייעוץ:

טלפון: 050-2007191 דוא”ל  : [email protected]

בניית משטחי דק

בניית משטחי דק יכולה לכלול במגוון סוגים של עצים : אורן, איפאה, אירוקו ועוד…

צרו קשר לקבלת ייעוץ:

טלפון: 050-2007191

דוא”ל  : [email protected]

חברה לבניית דק

אם אתם רוצים לשנות את עיצוב הגינה שלכם ועל הדרך גם להתקין דק, אז יהיה כדאי לכם לשים דגש על בחירת חברת לבניית דק שתדע להציע לכם שירות מקצועי ומהימן. בחירה נכונה תוכל לעשות את ההבדל המשמעותי ברמת הביצוע והנראות של הדק בגינה שלכם, והרי שלא יהיה כדאי לכם לוותר על ההחלטה שתקבלו בעניין הזה.

בכדי שיהיה לכם ברור מה אתם צריכים לעשות כאשר אתם מביאים בחשבון בנייה של דק בגינה שלכם, החלטנו לכתוב לכם את המאמר הזה, אשר יעשה לכם סדר וישתף אתכם בכל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מתחילים עם העבודות. אנו בטוחים שזה יוכל לעזור לכם להתנהל טוב יותר.

אילו סוגי דק קיימים?

השאלה הראשונה שצריכה לעניין אתכם היא מהם סוגי הדק קיימים. ובכן, התשובה לכך פשוטה, שכן דק יכול להיות עשוי מחומרי סינתטי או מעץ מלא. לעתים יש תערובות בין השניים. עץ מלא דורש יותר תחזוקה, אם כי הוא נראה יותר טוב ומחזיק יותר שנים.

בהתאם לגובה התקציב שלכם וההעדפה האישית שיש לכם בפן העיצובי, תוכל להחליט מה אתם מעדיפים בדיוק, והרי שאנו בטוחים שכך אתם תוכלו לנצל את הזמן שלכם בצורה הרבה יותר אפקטיבית. אתם רק צריכים להתחיל ולתכנן את הדרך שבה תבחרו לעצב את הגינה שלכם ולהיות מרוצים לחלוטין מכל אספקט שתחליטו לעשות.

התקנת דק העץ על ידי אנשי מקצוע

כל העבודה של התקנת דק עץ תוכל להתבצע על ידי חברה לבניית דק שתבחרו בה, כך שאתם לא צריכה לדאוג ולחשוש שמא תאלצו לעשות את העבודה הזו בעצמכם. כל שנדרש מכם זה לשים דגש על בחירה נכונה בחברה שבאמת תוכל להציע לכם שירות מעולה בכל קנה מידה.

תוכלו אפילו עוד היום לחפש חברות שמציעות התקנת דק בגינה ולהתרשם ממה שיש לכל חברה להציע לכם מבחינת המחיר שתצטרכו לשלם, סוגי הדק ורמת המקצועיות של אנשי המקצוע. כל אלו יוכלו לעזור לכם לגבש את ההחלטה הטובה ביותר בסופו של דבר.

כדי לבנות משטחי דק יש צורך לדעת לפני כן עם הבנייה היא על משטח בטון או על אדמה. הכנת היסודות בשני המקרים שונה בתכלית.

בטון הוא משטח יציב וקשה, ולכן מקל על בניית הדק. במקרה כזה יש צורך בפילוס, כי לרוב ישנו שיפוע לצרכי ניקוז, הוספת אלמנטים זוויתיים, קיבוע בעזרת ברגים, ורגלים מבלוקים או פיסות דק קצרות)

במקרה של אדמה המקרה קצת יותר מסובך בגלל הנטייה שלה להיסחף. יש צורך בחפירת בורות, אליהם מכנסים קורות שאליהם תחובר התשתית, מילוי של בטון וציפוי הקורות בזפת קרה (אחרת הקורה תירקב, מה שיוביל לקריסה), ומתיחת יריעות ניילון למניעת צמיחתם של עשבים וצמחים.

רק אחרי שהכנו תשתית – אנו מחברים אליה את הדק, ומקפידים על בחירת הצד היפה של הקורות, קידוח מקדים שלהם, הקפדה על שורות ישרות של ברגים, ומרווחים נאותים בין קורה לקורה.

אחר-כך אנו מכינים את המשטח לצביעה. ההכנה כוללת : הסרת לכלוך גס, הסרת אבק ולכלוך עיקש, וייבוש.

השלב האחרון הוא הצביעה עצמה – על מנת ששכבת הצבע לא תיסדק ותישחק – אנו משתמשים בשמן דק מיוחד, שנספג בתוך העץ וצובע אותו מבפנים, כך שמראהו נראה אחיד ולא נפגע. השמן מגיע במגוון רחב של גוונים – שקוף-טבעי, חום (על גווניו), שחור ועוד..

משדרגים את עיצוב הגינה – בניית משטחי דק

אתם לא צריכים לתת לגינה שלכם להישאר כמו שהיא, עם עיצוב שלא באמת עונה על הציפיות שלכם ומעורר השראה. במקום זאת, תוכלו להיות אקטיביים ולעשות את הדברים הנכונים על מנת לראות את השינוי ההכרחי בעיצוב הכולל של הגינה. בניית דק זה משהו שיכול לקרות בקלות אם שירות מקצועי.

תחשבו היטב על החברה שבה אתם בוחרים ותזכרו שאתם יכולים פשוט ליצור קשר עם מספר חברות שונות, וזאת על מנת לראות מה יש להן להציע לכם. זה יוכל לעזור לכם לגבש את ההחלטה הטובה ביותר ולדעת שאתם לא מעצבים את הגינה בצורה שלבסוף לא תהיו מרוצים ממנה.

התאמת הדק לעיצוב הגינה

בכדי שתוכלו לשלב את הדק בגינה שלכם בצורה מוצלחת, יהיה כדאי לכם לעשות כל מה שצריך על מנת להבטיח שאתם מביאים בחשבון את שלל האלמנטים העיצוביים שנמצאים בה. זה רק יעזור לכם ויאפשר לכם להבין בדיוק מה יהיה כדאי לכם לעשות בפן העיצובי, כך שתוכלו לעצב את הגינה בצורה מוצלחת.

עליכם לחשוב על כל פרט שקשור בעיצוב הגינה ולזכור שאתם לא צריכים להקדיש יותר מידי תשומת לב לדברים שאתם לא בטוחים איך לעשות, שכן אתם תמיד יכולים לפנות אל מעצב גינות מנוסה שיוכל להביא לידי ביטוי את הניסיון והידע המקצוע שלו על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר בפן העיצובי.