חברת גינון א.ע נוף ירוק גינון ופיתוח בע”מ

חברת א.ע נוף ירוק גינון ופיתוח בע”מ עוסקת בתחום אדריכלות נוף וגינון ומספקת שרותי תכנון והקמת גינות וגנים ללקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד.

החברה הוקמה בשנת 2005 כעוסק מורשה ובשנת 2008 הפכה להיות חברה בע”מ.

החברה הינה חברה פרטית המנוהלת ע”י בעלי הכשרה מקצועית וניסיון רב בתחום אדריכלות הנוף והגינון,כגון:

גיזום עצים,תכנון מערכות השקיה ועוד…

ניסיוננו מקנה לנו את היכולת לתכנן ולבצע פרויקטים מרהיבים בסגנונות שונים,בהתאם לציםיו הלקוח והעדפותיו.

החברה מתמחה בהקמה ותחזוקה של פרויקטים ציבוריים,עבור מועצות חברות ורשויות מקומיות וכן בתכנון וביצוע גנים וגינות ללקוחות פרטיים.

עבודות החברה מתאפיינות בשמירה על סטנדרטים בלתי מתפשרים החל משלב התכנון ועד לשלב ביצוע  הגן על כל מרכיביו,זאת הסיבה שהחברה יכולה להעניק ללקוחותיה אחריות מלאהעל העבודות השונות שהיא מבצעת.

החברה מציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות עיצוביים הן ברמת השטח ועיצוב הצמחייה
והן ברמת הפרטים הקטנים המשלימים את עיצובו היחודי של הגן:

 • בניית שבילים ומשטחים מרוצפים
 • בניית משטחי דק
 • התקנת מערכות השקיה
 • בניית גדרות ומסלעות
 • הקמת בריכות נוי ומפלים
 • תאורת גן
 • בניית אדניות עץ והתקנת ריהוט גן
חברת גינון

שירותיה של חברת גינון יוכלו להיות מאוד חיוניים בעבור כל אחד מכם שירצה לראות את הגינה שלו הופכת להיות מקום שכיף להביט בו ולשהות בקרבתו מידי יום. בעזרתה של חברה מתאימה כל אחד מכם יוכל לראות בבירור כי הוא ייהנה סוף סוף משיפור אמתי בגינה ומה שהיא מכילה. בכל אופן, תמיד יהיה חשוב לעשות כל שניתן על מנת להבטיח שכל העניין של הקמת גינה יבוצע בצורה אחראית והדרגתית וזאת מתוך התייחסות לכל פרט ופרט במהלך הדרך.

גינה מרשימה ומטופחת – כך תשיגו זאת

אם יש לכם עניין אמתי לראות שינוי אמתי בכל הנוגע לגינה שלכם ולהבטיח שהיא תהפוך סוף סוף מטופחת וגם תישאר כזו, יהיה כדאי לוודא כי אינכם מבזבזים זמן מיותר וזאת כאשר אתם יוצרים קשר עם חברה אשר תדע בדיוק כיצד לסייע לכם בכל הנוגע לנושא הזה. אך ורק בעזרתה של חברה כזו יהיה ניתן להיות בטוחים בכל הנוגע לרמת המענה המקצועי שאתם צפויים להשיג וזאת ללא יוצא מן הכלל.

הקמת גינות על פי דרישות הלקוח

דבר נוסף שבוודאי תשמחו לשמוע יהיה עצם זה שניתן להשיג היום מענה איכותי וזאת בכל הנוגע להקמת הגינה שלכם וזאת בעצם כך שהיא תוכל להיות מוקמת בדיוק על פי הדרישות שלכם. הגינה תוכל להיות בכל סדר גודל שתרצו והיא תכיל מה שתבקשו. רק צריך לפנות אל חברת גינון מקצועית שתוכל לספק לכם את המענה הרצוי בכל הנוגע לכך וזאת כאשר היא תדע לעשות זאת מתוך מקצועיות רבת שנים והבנה מעמיקה מאוד את התחום. אך ורק כך תוכלו לראות כי התוצאה הסופית תהיה עצם זה שהגינה שלכם תהפוך מרשימה במיוחד.

חברת גינון

רוצים למצוא חברה שתסייע לכם עם התקנות מערכות השקיה או הקמת גינות פרטיות באופן כללי? יהיה כדאי לפנות אל חברת גינון שמבינה את התחום וזאת כאשר בין היתר יש לה התמחות בגינות פרטיות וציבוריות. חברה כזו תוכל להעניק לכל אחד מכם מענה איכותי באמת. גם אם נדמה לכם שלא צריך להיעזר בחברת גינון והיא רלוונטית רק בעבור גינון ציבורי, אתם טועים ובגדול.

הרי בעזרת שירותיה של חברה מנוסה ומקצועית בתחום הזה יהיה ניתן לראות כי התוצאות שיושגו בכל הנוגע לעיצוב הגינה, טיפוחה הכללי והקמתה יהיו בסטנדרט הרבה יותר גבוה. ההשקעה בפנייה אל גורמים מקצועיים באמת תהיה כזו שתהפוך את הגינה שלכם למקום שתהיו גאים בו ויהיה לכם פשוט כיף לשהות בסביבה שלכם בכל יום.

להבין באילו עבודות גינון יש צורך

דבר נוסף שיהיה כדאי להביא בחשבון זה עצם זה שתצטרכו להבין בדיוק באילו עבודות גינון יש לכם צורך וזאת בכדי להפוך את הגינה שלכם למושלמת. אם תהיו מסודרים ותדעו בדיוק במה יש צורך אזי תוכלו לראות כי התוצאה הסופית תהיה מאוד מרשימה ותיווכח כי הגינה תהיה בדיוק כפי שציפיתם.

תכנית עבודה מפורטת תאפשר לכם לגשת אל חברת הגינון ולקבל הצעת מחיר מדויקת וגם הערכה בכל הנוגע לפרק הזמן שהפרויקט צפוי להימשך. לאור זאת יהיה מוטב מבחינתכם לא להתפשר על הנושא ולהבין את החשיבות שלו ובצורה המלאה ביותר שישנה וזאת אם יש לכם עניין אמתי לראות את הגינה שלכם הופכת מרשימה במיוחד. בחרו בגורמים מקצועיים שמחזיקים בניסיון רב שנים ולא תצטערו על כך. היו בטוחים בדבר. רק בדרך זו הגינה תהפוך לאחת

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר:

טלפון: 050-2007191
דוא”ל: [email protected]

  ריצוף שבילים ומשטחים
  הקמת גינות
  הקמה ותחזוקת גינות פרטיות
  בניית גדרות ומסלעות