בניית גדרות ומסלעות

הגינה היא מקום השלווה הפרטי שלכם ושל משפחתכם. לכן חשוב שתהיה מושקעת ומתוכננת בקפידה.

כשאנחנו מקימים ללקוח גינה, אנו מקשיבים ושומעים ממנו על צרכיו והעדפותיו ונותנים מראש תשומת לב מלאה לפרמטרים רבים החשובים לעיצובה ותכנונה:

 • למי אנו מעצבים את הגינה : אדם אחד, זוג צעיר, זוג מבוגר, או משפחה עם ילדים. האם ישנו רצון לארח חברים בגינה. לכל אחד מהמקרים יש צרכים שונים של נוחות ופונקציונליות ויש לתת על כך את הדעת.
 • עיצוב : לדוגמה, טבעי ופראי, אירופאי ומוקפד, גינה מינימליסטית, טרופית  ועוד – לכל סגנון עיצובי דרכים שונות להביא זאת לידי ביטוי ואמצעים מגוונים לעשות זאת.
 • תנאי שטח : אזור לח, אזור עירוני, סוג הקרקע ועוד..
 • בניית גדרות ומסלעות, בניית שבילים, משטחים מרוצפים, משטחי דק, בריכות נוי ומפלים ועוד…
 • תקציב

אחר כך אנו מעצבים יחד עם הלקוח את הסקיצה של הגינה : חלוקה לאזורים, שבילים, אזורי ישיבה, הצללה, חומרים ועוד, בהתאם לעקרונות שפירטנו לעיל, עד ליצירת העיצוב המתאים.

כשסיימנו את התכנון המשותף עם הלקוח אנו מגישים לו תוכנית כללית מפורטת הכוללת גם את הצמחייה הרצויה לו, השקיה, תאורה ואלמנטים נוספים על פי דרישותיו כמו שבילים, משטחים מרוצפים, משטחי דקים, גדרות ומסלעות, בריכות נוי ומפלים, אדניות וריהוט.

ברם, ברגע שהגינה מוקמת, יש צורך בתחזוקה השוטפת שלה. לכן השירות שלנו כולל גם אחזקת גינות על כל המשתמע מכך : כיסוח דשא, דישון, ניכוש עשביה, ניקיון, גיזום שיחים, השקיה ובדיקת מערכת ההשקיה, גירוף ועיבוד הקרקע, שתילה, טיפול במזיקים ועוד..

אנו מזמינים אתכם לקרוא בפירוט על שירותי הקמת ואחזקת הגינות שלנו באתר.

צרו קשר לקבלת יעוץ והצעת מחיר:

טלפון: 050-2007191

דוא”ל: [email protected]

  הקמת גינות
  הקמה ותחזוקת גינות פרטיות
  בניית גדרות ומסלעות
  ריצוף שבילים ומשטחים