עבודות גינון בגינה פרטית

עבודות גינון בגינה פרטית כיום היא חלק מהבית. מי שמנצל את שטחה בצורה טובה נהנה מעוד חדר או חלל שמשמשים את בני המשפחה והדיירים בנכס. מעשבי תיבול, ירקות ועצי פרי שנותנים תנובה לאורך השנה ועד לפינות ישיבה שמשמשות לאירוח או לזמן איכות עם בני המשפחה, הגינה היא תוספת נכבדה לאיכות החיים שלנו.

כדי לשמור על גינה פעילה, מטופחת ומזמינה צריך להשקיע. עונות השנה המתחלפות שמביאות איתן שינויים במזג האוויר, צמיחה של עשבים, התפתחות טבעית של העצים והצמחים בגינה ומכשולים נוספים מובילים אותנו להתחייב לגינה, לטפל בה לאורך כל ימות השנה.

עבודות גינון בגינה פרטית

עבודות גינון בגינה פרטית

איך מטפלים בגינה פרטית?

  • בניית מערכת השקיה וטיפול בה:

להשקיה קבועה ומותאמת לתנאי השטח יש חשיבות רבה אם רוצים לשמור על גינה מטופחת. התקנת מערכת השקיה וטיפול בה היא חלק מהעניין.

  • טיפול בעשביה וניקוי:

ההבדל בין גינה מטופחת ובין גינה מוזנחת נמדד בהתמסרות שלנו לאותן עבודות גינון פיזיות, שלא תמיד מתאימות לנו. גנן קבוע יוכל לפתור את הבעיה עבורכם ולנקות את הגינה באופן קבוע מאותם מפגעים שמגיעים עם שינוי העונות. מסילוק עשביה ועד גיזום העצים. בין אם אתם נעזרים באיש מקצוע או עושים זאת לבד, זוהי פעולה שגרתית שחייבים לעשות.

  • שתילה של צמחים חדשים:

כדי להנות כל הזמן מצבע ומעניין בגינה כדאי להקפיד על שתילה של צמחים עונתיים בכל עונה, לצד הבסיס הרב עונתי. פרחים, עשבי תיבול ואפילו ירקות מוסיפים הרבה יופי לגינה ותורמים לתחושה המחברת בינה ובין מה שקורה בתוך הבית. עבודת הגינון חייבת להיות קבועה, מוקפדת ומלאה באכפתיות. גם כאן כדאי להיעזר באיש מקצוע במידה וקשה להתחייב לנושא.

טיפול קבוע בגינה הפרטית מבטיח לנו עוד שטח להנות ממנו עם כל בני המשפחה ולנצל לאירוח, לבילוי, לפנאי ולהנאה מהטבע. ניתן לעשות זאת לבד, אך ניתן גם להיעזר בשירותי גינון מקצועיים שיבטיחו תוצאות טובות לאורך זמן.

צרו איתנו קשר:

טלפון: 050-2007191

דוא”ל: [email protected]